Rychlebský festival jógy a oslavy života 2022

ZNOVU SE NADECHNOUT

Druhý ročník  2. – 5. 6. 2022

Račí údolí, Tančírna

Pojďme se společně ZNOVU NADECHNOUT léčivé atmosféry Rychlebského festivalu jógy a oslavy života. Vydejte se s námi na cestu společné energie, záměru, porozumění a lásky k vědomému životu v srdci RYCHLEBSKÝCH HOR.”

Sejdeme se ve čtvrtek 2. června v Tančírně v Račím údolí, kde festival zahají Pjér la Šé’z a Terez Wrau.
Můžete se těšit na jógu, meditace, tanec, kakaovou ceremonii, zajímavé besedy a workshopy.

 

Milí naši příznivci. 

S obrovským politováním vám musíme oznámit, že náš Festival jógy a oslavy života 2022 jako celek musíme pro nedostatek zájmu zrušit. Vám všem, kteří jste nás opět podpořili, nesmírně děkujeme a vězte, že si vaší podpory neuvěřitelně vážíme.

Organizace několikadenního festivalu je velmi náročná nejen na energii, kterou do veškeré přípravy vkládáme, ale samozřejmě i na finance. Abychom vám mohli připravit opravdu bohatý program, snažíme se vždy vybrat zajímavé účastníky, kteří vás obohatí nejen svými znalostmi a dovednostmi, ale také svou životní energií, humorem a laskavostí. A samozřejmě všem těmto lidem musíme za jejich účinkování zaplatit.

A protože jsme parta nadšenců, kteří tyto akce připravují úplně zdarma a bez jakýchkoliv dotací či sponzorských příspěvků, jsme zcela odkázáni na vás a váš zájem.  

Všichni si uvědomujeme, že dnešní doba je velmi nejistá a nikdo z nás si ani netroufá odhadnout, co bude za týden natož za půl roku. A i když je nám velmi líto, že o náš festival není dostatečný zájem, chápeme, že priority dnes stojí někde jinde.

I přesto, že festival rušíme, chceme všem, kteří jste si vstupenky už zakoupili i těm, kteří to ještě nestihli, dát možnost si trošku té pozitivní festivalové energie přece jen užít, a proto vám nabízíme upravený program samozřejmě za novou cenu.

Proto se můžete těšit na čtvrteční přednášku Pjéra laŠéze a Terez Wrau, páteční kakaovou ceremonii s Terez Wrau a sobotní celodenní program s Renčou Bilikovou, Gabkou Vlkovou, Jeňou Strapkem a Janou Hemelíkovou. (Podrobný program co nejdříve vyvěsíme na našich stránkách i na Facebooku).

Všem děkujeme moc za pochopení. Podrobnosti k již zaplaceným vstupenkám budeme rozesílat e-mailem. 

Namaste 

Tým RyJo  

Program festivalu

 

Můžete se těšit na na jógu, meditace, tanec, kakaovou ceremonii, zajímavé besedy a workshopy.

Čtvrtek 2. 6. 2022 v 17 hodin vystoupí Pjér la Šé’z a Terez Wrau (vstupenky můžete koupit i na místě).

Pátek 3. 6. 2022 v 16.00  – Kakaová ceremonie s Terez Wrau (k zakoupení jen do 1. 6. 2022)).

Sobota 4. 6. 2022:

9.00 – Ranní pranájama a meditace (Renata Biliková)

10.00 – Jóga v krajině zvuků (Markéta Faustová a Jami soundhealing)

13.00 – Jóga (Gabka Vlková)

14.30 – Vědomá jóga (Evelina Kamlenková)

16.00 – Kouzlo dechu (Honza Strapek)

17.30 – Flamenco (Jana Hemelíková Baudisová)

Po celou dobu festivalu můžete najít klid v bezpečném prostoru naší free zóny.


Možnosti ubytování:

Wellnes Rychleby www.wellness-rychleby.cz

Obec Bernartice bernartice.eu

Ekocentrum Rychleby + Tabita Račí údolí www.ekocentrumrychleby.cz

 

Upozornění: Vstupenky jsou nevratné, ale přenosné!
Příklad 1: Když někdo onemocní a nemůže se zúčastnit, tak lze vstupenku přesunout na druhou osobu.
Příklad 2: Jedna osoba půjde v sobotu a v neděli již ne, ale vstupenku bude chtít předat jiné osobě na neděli, tak to nelze!!!

V rámci prodeje máme možnost zakoupení dárkových poukazů, kdy budete moci věnovat tento krásný zážitek svým blízkým. O poukaz si můžete napsat emailem nebo po tel.

Zakoupit si vstupenky a poukazy můžete v našem e-shopu.

“Vydej se s námi na cestu sdílení, společné energie, společného záměru,
porozumění a lásky k vědomému životu v srdci RYCHLEBSKÝCH HOR.”

Účinkující

Pjér la Šéz e Terez Wrau

Pjér la Šéz e Terez Wrau

Přednáška Pjér la Šé’z a koncert Terez Wrau

Ve čtvrtek 2.6. zahájí náš festival tradičně Pjér la Šé’z a tentokrát nebude sám. Pjérovu přednášku bude doplňovat svým andělským hlasem Terez Wrau. Terez Wrau je písničkářka pocházející z Olomouce, která před pěti lety, dle svých slov, sekla s prací, vzala kytaru a odletěla do Skotska, kde začala hrát na ulici a od té doby se živí jako pouliční zpěvačka. Sbírá písně různých kultur a zpívá asi v patnácti jazycích. Skláda také svoje písně, aktuálně vychází její třetí album Terez Wrau & Friends. Krom toho provádí kakaovymi ceremoniemi (na jednu se můžete těšit v rámci festivalu) a působí jako transformační průvodce.
Pjéra netřeba dlouze představovat. Přesto alespoň pár slov k jeho osobě. Pjér la Šé’z je český psycholog, herec a hudebník, dlouholetý spolupracovník Jaroslava Duška, jehož přednášky jsou velkým lákadlem nejen pro duchovně smýšlející veřejnost. Pjér do Rychlebských hor zavítá již po čtvrté a my se na něj už teď moc těšíme.

Terez Wrau

Terez Wrau

Kakaová ceremonie

Druhý podvečer našeho festivalu bude patřit oslavě života, čeká nás společná kaková ceremonie, kterou vás provede Terez Wrau.
Prastará medicína kakaa je tu pro všechny, kdo se chtějí spojit sami se sebou, kdo cítí, že by rádi odložili to, co už jim neslouží, nadechli se a vykročili novým směrem a kdo si přeje oslavovat Život v jeho plnosti. Za pomoci kakaa, hudby a pohybu se propojíme v bezpečném přátelském kruhu a pohýčkáme i rozproudíme energii ducha i těla.
S sebou: světlé nebo ceremoniální oblečení, něco teplého k ruce (deka, přehoz, šála), vlastní hrneček, osobní předmět na oltář (šperk, kámen, cokoli co je se mnou spojené).
Doporučení: aby kakao mohlo léčit, doporučuje se 3 hodiny před ceremonií nejíst, nepožívat omamné látky, lihoviny, kávu.
Evelina Kamlenková

Evelina Kamlenková

Jóga

A tak svůj příběh jógy a své lekce popisuje přímo Evelina: “Je to už 11 let co mi do života vstoupila jóga. Po celou tu dobu je mi věrnou přítelkyní a ukazuje mi, jak krásný je život v přítomném okamžiku. Do svých lekcí vkládám principy správného pohybu a dávám lidem návod na to, jak své tělo lépe vnímat skrze dech a vědomou pozornost k němu.”
První červnový víkend se těšíme na setkání na podložce.
Markéta Faustová

Markéta Faustová

Jóga a Jami (soundhealing)

Zažijeme spolu jemnou plynoucí Prana flow jógu za zvuků harmonia, flétny a dalších magických zvuků. Propojíme se se srdcem a svým vnitřním hlasem. Rozezníme svoje tělo pohybem doprovázeným zvukem a na závěr se rozpustíme v léčivých vibracích křišťálových mís do naprostého ztišení.
Jana H. Baudisová

Jana H. Baudisová

Lekce FLAMENCA

Tanečnice, lektorka, body- psychoterapeutka a především rodačka z Jeseníku, která Vás provede sobotní (4. 6.) lekcí Flamenca.
Jana vystudovala hudebně-dramatický obor Janáčkovy konzervatoře v Ostravě.
Současně se věnovala studiu orientálních tanců, především indického Bollywood dance a také Flamenca (zahraniční semináře na školách tance ve španělském Madridu, Seville, Jerezu a v Londýně).
Jako lektorka flamenca a indického tance vedla kurzy a semináře pro prestižní pražská i mimo pražská taneční centra (Factory Pro, Energy studio Václav Krejčík, Blue Orange, Balance club, Taneční škola Lenky Bachové, Taneční škola Victoria aj.)Vyučovala také indický a orientální tanec pro herečky Národního divadla v Praze.

Festival začíná za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Můžete nás kontaktovat

Pro více informací a objednání vstupenek na festival jógy.