Rychlebský festival jógy a oslavy života 2020

První ročník  4. – 7. 6. 2020

Račí údolí, Tančírna

Velmi nás to mrzí, ale jsme nuceni zrušit Rychlebský festival jógy a oslavy života 2020. Pokud máte již zakoupené vstupenky, očekávejte v průběhu měsíce května e-mail, který bude obsahovat informace o dalším postupu. Přejeme pevné zdraví a těšíme se na společné setkání v blízké budoucnosti.

Přednáška Pjéra la Šéze se bude konat, ale na jiném místě!!!

Váš tým RyJo

Prodej vstupenek

 

Cena 3 333 Kč na celý festival.

Koncert – MAOK 333 Kč  
5. 6. 2020 v 19.30 Tančírna

Přednáška Pjéra la Šéze – 300 Kč 
4. 6. 2020 v 17.00 Kulturní dům, Velká Kraš

Koncert – Vojta Violinist 150 Kč 
6. 6. 2020 v 20.55 Tančírna

Upozornění: Vstupenky jsou nevratné, ale přenosné!

V rámci prodeje máme možnost zakoupení dárkových poukazů, kdy budete moci věnovat tento krásný léčivý zážitek svým blízkým.

Můžete se těšit na jógu, meditace, tanec, zajímavé besedy, workshopy a koncerty.
Další informace budeme postupně doplňovat.

Zakoupit si vstupenky a poukazy můžete v našem e-shopu.

Předběžný plakát

“Vydej se s námi na cestu sdílení, společné energie, společného záměru,
porozumění a lásky k vědomému životu v srdci RYCHLEBSKÝCH HOR.”

Účinkující

Pjér la Šéz

Pjér la Šéz

Přednáška

Kdo zahájí náš červnový festival? Nikdo jiný než Pjér la Šé’z, který do našich Rychlebských hor zavítá již potřetí.  Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. 

Lenka Kutláková

Lenka Kutláková

Jóga

Lenka Kutláková je jednou z místních lektorek jógy. Své zkušenosti odjela sbírat do zahraničí, kde objevila také svoji velkou lásku v podobě jógy. Jógu později studovala také v Indii. V životě i na svých lekcích se řídí výhradně srdcem. Miluje životní příběhy obyčejně neobyčejných lidí, které ji posouvají a inspirují. Lásku, rodinu a obyčejný spokojený život staví nad všechny prožitky pozemského života.

Renča Biliková

Renča Biliková

Hatha jóga

Blanka Chakoshpour

Blanka Chakoshpour

Meditace, terapie

Blanka již deset let působí jako terapeut, v posledních letech také jako kouč. Vytváří meditace (občas i na míru, na Vaše přání). Vytvořila svůj vlastní způsob práce s lidmi – Terapii duše (hlubinná terapie na úrovni minulých životů). A vy se už teď můžete těšit na to, co si pro vás společně s námi přichystá.

Vojta Violinist

Vojta Violinist

Hudebník

Tento Šumavský rodák procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci. World music v kapele o jednom členu vás roztančí i dojme. Vojta používá looper a hraje na mnoho hudebních nástrojů jako jsou didgeridoo, buzuki, bansuri flétna, cajon a další perkuse. Nástroj, který je téměř součástí jeho těla jsou housle. A nebojí se je použít. Videoukázka.

Gabka Vlková

Gabka Vlková

Vinyasa Flow jóga

Jana H. Baudisová

Jana H. Baudisová

Indické tance

Maok

Maok

Koncert

Pod pseudonymem Maok se skrývá multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a hudebník z Bratislavy, který sebe sama vyjadřuje právě prostřednictvím hudby. Jeho hudba vás zavede do krajiny snů a mystiky, daleko od reality, kde naleznete relaxaci a pocit naprostého spojení s každou živou bytostí ve Vesmíru.

Verča Ciková

Verča Ciková

Tantravaya jóga

Tantravaya jógu, kterou studovala na Havaji, nám popsala jako kreativní flow pro radost z pohybu, ve kterém se mísí jóga, pulzace s dechem a taneční prvky. O józe tvrdí, že pro ni byla láskou na druhý pohled, o to ta láska byla hlubší. Jejím cílem je vést svoje lekce tak, aby fyzická praxe v dlouhodobé perspektivě přispívala k budování síly, stability a obnovení správných pohybových vzorců.

Andrea Heckelová

Andrea Heckelová

Tantra jóga

Festival začíná za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Sekund

Můžete nás kontaktovat

Pro více informací a objednání vstupenek na festival jógy.