Podzimní jóga
na Čeladné 2019

2. 11. 2019 sobota od 9.00
Prosper Golf Resort Čeladná

Podzimní jóga na Čeladné 2019

 

Když prožiješ den s námi v krásném prostředí Prosper Golf Resortu na Čeladné, zaručujeme ti, že si ten svůj život prodloužíš o pěkných pár let. Můžeš se těšit na den plný jógových asán, dechových a meditačních technik, tance a při večerním programu se určitě hodně nasměješ. 
Tak jako vždy na akcích RYJO se o tebe postarají naše úžasné lektorky Gabka, Renča a Andrea a také hostující lektorky Lucka a Olja.
Renča Biliková – Hatha jóga
Gabka Vlková – Vinyasa jóga
Andrea Heckelová – Meditace
Lucie Formanová – Vinyasa (harmonium)
Olja Burenok – Učitelka tance

 

  • 09.15 – 10.30   Pránájáma, Hatha jóga, vedená relaxace – Renča Biliková
  • 10.40 – 12.00   „Golf“ vinyasa flow (ásany zaměřené na svaly a klouby jež se používají při golfu) – Gabka Vlková
  • 12.00 – 13.00   Vegetariánský oběd (zahrnut v ceně)
  • 13.00 – 14.30   Meditace – Andrea Heckelová
  • 15.00 – 16.30   Vinyasa flow jóga (úvod do lekce s mantrou a harmoniem) – Lucka Formanová
  • 16.45 – 18.00   Bachata (v současnosti jeden z nejpopulárnějších tanců, nejen ve světě, ale i u nás v ČR)  Olja Burenok
  • 18.15 – 19.00   Večeře dle vlastního výběru (není zahrnuta v ceně)
  • 19.10 – 21.30   JIRKA CHARVÁT – stand up, povídání o podstatě vědomí a reality, workshop improvizace  
Cena 1 250 Kč zahrnuje: Celodenní + večerní program, celodenní občerstvení, vegetariánský oběd, zapůjčení pomůcek.
Upozornění: Vstupenka je nevratná, ale přenosná!

Prodej a rezervace: studio On the Mat Frýdek-Místek a na webu rychlebskajoga.cz

Jóga přidává léta k tvému životu a život k tvým létům. (Alan Finger)

Lucie Formanová

Lucie Formanová

Vinyasa harmonium

Být učitelem jógy je pro mne velmi zodpovědná záležitost. Stále se učím. Mým záměrem není, abyste přijali mé názory a představy jak „dělat“ jógu, ale abyste je prozkoumali a prověřili na sobě. Co Vám pomáhá se přiblížit ke svému „Já“. Praxe je prostor k potkávání se se Sebou a prostor k Sebe-poznávání, ke zkoumání fungování svého těla i mysli, abyste mohli objevit, co všechno je zahrnuto v tom, co považují za sebe/já.

V mnou vedených lekcích se tedy také setkáte kromě fyzického cvičení (ásana – pozice) s meditacemi, povídáním o jógové filosofii a chantováním manter. Praxe chantování („zpívání“) manter mi obzvlášť přirostla k srdci. Jak říká Manorama: „chantování je highway“. Je to tak. A protože tento druh praxe je mému srdci velmi blízký, pořídila jsem si indické harmonium, které využívám jak pro svou vlastní praxi tak na svých lekcích, abych mohla tuto krásnou praxi sdílet.

Zaměřuji se hodně na to, aby ásanová praxe dávala smysl pro tělo i pro proudění energie. Zkoumám možnosti, účinky a anatomické souvislosti. Hledám způsoby, jak dopomoci sobě i jiným, aby pozice byla efektivní a to především ve vztahu k dechu a vědomé pozornosti a s ohledem k tělu.

Olja Burenok

Olja Burenok

Učitelka tance

Jsem psycholožka a učitelka tance!

Naše tělo zachovává všechna naše tajemství, prostřednictvím tance uvolňuji napětí z těla i duše. Moje lekce jsou pro harmonie s svym vlastním tělem a okolním světem.

V roce 2008 jsem absolvoval univerzitu TG Ševčenka, kde jsem získal magisterský titul v psychologii. V roce 2011 jsem otevřela taneční studio na Ukrajině ve městě Černigov, které dnes vedu.

Ráda sdílím své znalosti po celém světě vzdálenější lidé šťastnější!

Jirka Charvát

Jirka Charvát

Stand up komik

Spisovatel a básník, improvizátor, stand up komik.

Vedl jsem tým copywriterů. Pak jsem vykouřil halucinogenní žábu, zjistil, že neexistuju a skutečnost je jenom lunapark, kde si můžu prožít, cokoli chci. Nic si tu nevezmu a jsem tu jen na mžik.

Tak teď píšu to, co lidem nenakládá, ale ulevuje: humor, příběhy, stand-up comedy, poezii a komediální přednášky na míru události (tzv. mind-upy). Moderuju, přednáším o seberozvoji, učím improvizaci.

Jsem členem uskupení Stand-up Factory, které má svůj pořad na MALL.TV. Dvakrát jsem vyhrál Mistrovství ČR ve slam poetry a napsal knihy Eskejp: Na útěku z kanceláře podle blogu nominovaného na Magnesia blog roku, Qejci: Existenciální sperma komiks a básnickou sbírku Zase je dneska.