O nás

Stejný nápad, společné úsilí, jeden cíl.

O nás

Jak to celé vzniklo

Když se potká parta přátel se stejnou myšlenkou, nadšením a s chutí dát do projektu celé srdce a pohladit tím lidskou duši, nemůže vzniknout nic jiného než výjimečná energie plná radosti a harmonie. Tak vzniklo naše RYJO. Uskupení šesti přátel, které spojuje nejen láska k józe, ale i k životu jako takovému.

Na první letní akci (Rychlebskou oslavu jógy) jsme se velmi těšili, bylo to pro nás něco nového, obrovská výzva. Šli jsme do toho s plným nasazením a všechno jsme tvořili s pokorou a láskou. Odměnou nám byla opravdu vydařená srpnová neděle v krásné energii Rychlebských hor plná dojemných objetí, příjemných setkání a radosti. V tu chvíli jsme věděli, že tu výjimečnou energii chceme šířit dál. Ihned jsme začali plánovat další akce a nultý ročník našeho Rychlebského festivalu jógy bude logickým vyústěním všech našich jógových setkání.

Skvělých lektorek

Šťastných tváří

Hodin jógy a přednášek

Zážitků

Náš tým

Již při organizací Letního RYJA jsme si vyzkoušeli, že když máš k dispozici pomocnou ruku a vedle sebe někoho, kdo tě podpoří, když už nevíš, jak dál, tak je vše jednodušší. Každý z nás má přesně danou úlohu a zároveň tak nějak všichni děláme všechno.

RYJO – Rychlebská jóga

Renata Biliková

Renata Biliková

RYJO

Pro Renču není nic nemožné. Když je potřeba něco zařídit (třeba sehnat sponzorský dar), tak v jejím seznamu přátel se vždy najde někdo, kdo pomůže. Z jejich lekcí budeš odcházet s úsměvem na rtech a s pocitem, že život není tak těžký, jak se to někdy může zdát. Když budeš potřebovat s čímkoli pomoci, ona bude ta, která ti nabídne pomocnou ruku jako první.

Kamil Bilik

Kamil Bilik

RYJO

Přinese, odnese, zavolá, napíše, přiveze, zařídí, přitáhne, utáhne, postaví, vymyslí, vypůjčí, vstane třeba i ve 4 hodiny ráno, aby byl na místě včas a jen díky němu jsou naše akce tak krásně ozvučené a ty si můžeš vychutnat nádherné tóny relaxační hudby při cvičení jógových ásan či úžasně namixovanou hudbu při dynamické meditaci.

Gabriela Vlková

Gabriela Vlková

RYJO

Gabka tě i v těch nejnáročnějších pozicích přinutí vykouzlit úsměv na rtech. Její lekce jsou fyzicky náročné, ale na jejich konci tě čeká sladká odměna v podobě úžasné meditace doprovázené masáží. Gabka je vždy po ruce, když je potřeba vymyslet a připravit občerstvení na naše celodenní akce a na její raw kuličky nikdy nezapomeneš.

Daniela Vaverková

Daniela Vaverková

RYJO

Je tady, když je třeba někam zavolat, něco a někomu napsat, vymyslet grafiku na plakát a vstupenky, oslovit a pozvat známé osobnosti na náš festival, připravit občerstvení atd. Kdyby RYJO byla firma, tak Daniela by pravděpodobně byla specialista pro styk s veřejností , marketingový specialista, kuchařka, moderátorka a nebo také účetní.

Andrea Heckelová

Andrea Heckelová

RYJO

Kdo ji potká, má pocit, že se setkal s andělem. Její ženská energie z ní jen číší a na její lekci Mohendžodára si pravděpodobně uvědomíš, že se toho svého ženství, které sis nechala ukrást světem mužské energie, chceš zase zmocnit zpět. Na jejím setkání budeš mít pocit, že se vracíš domů.

Jan Strapek

Jan Strapek

RYJO

Bývalý cyklista a vášnivý ultramaratonec má na každou otázku tu „správnou“ odpověď. Zajímá tě, co dělat, abys ze svého cvičení vytěžila co nejvíce? Chceš vědět, co bys měla jíst, aby ses vešla do šatů, které jsi měla na sobě naposledy před 10 lety? Máš pocit, že ti chybí energie a nevíš, co s tím? Honza ti nejen odpoví, ale naučí tě taky, jak se správně starat o své tělo, aby bylo zdravé a sloužilo ti co nejdéle.

PROČ PRÁVĚ S NÁMI

Přijď si odpočinout

Na našich setkáních, ať už těch, které se opakují pravidelně každý týden nebo na těch celodenních, které probíhají několikrát do roka, si nejen odpočineš a pořádně si protáhneš a posílíš své tělo, ale také strávíš čas v kruhu podobně smýšlejících lidí, kteří nezkazí žádnou srandu a kteří tě vždy podrží, když je to potřeba. Otevři se novým zážitkům a přátelstvím.

Doporučení

Co o nás říkají

Každá hodina jógy pro mě moc znamená, ale to co jsem si odnesla z podzimního RYJA, bylo doslova neuvěřitelné. Pocity štěstí, lehkého těla i mysli a hlavně šťastného srdce. Při vzpomínkách se mi vrací úsměv, chvění a hlavně to, že být tak šťastná je pro mě to nejdůležitější. Už teď se těším na další RYJO, protože opravdu jde o kouzelný čas, atmosféru a skvělé lidi. Díky za to.

Eva Písková

Rychlebská jóga byla do léta pro mě jen název. Teď už vím, že je to společnost skvělých lidí s krásnou energií, ke kterým jsem se dostala náhodně v pravou chvíli. Kdo se chce starat nejen o své tělo, ale i to, co to tělo nosí v sobě, určitě doporučuji. A děkuji, vážím si toho, že mi tato pomoc a životní styl přišel do toho mého někdy hektického života.

Petra Šarmanová

Můžete nás kontaktovat

Pro více informací a objednání vstupenek na naše akce.