Meditace a jóga v srdci
Rychlebských hor

19. 3. 2020 (16.00) – 22. 3. 2020
Chalupa Ondřejovka, Vlčice

Meditace a jóga v srdci Rychlebských hor

 

První jarní dny jsou pro nás obdobím probuzení a očisty, kdy se nejen příroda, ale i lidé znovu nadechují po dlouhém spánku. Pro jednou odložte jarní úklid svých domovů a začněte s úklidem vnitřním.
Nechejte se provést krajinou vaší duše v tajemném prostředí Rychlebských hor. Vašimi průvodkyněmi na cestě za sebepoznáním se na několik dní stanou Blanka Chakoshpour a Renata Biliková (za spolek Rychlebská jóga).
Renča Biliková – Rychlebská jóga (RYJO)
Blanka Chakoshpour – Meditace, terapie

 

Čekají vás čtyři dny s plnou penzí na malebné chalupě Ondřejovka, kdy se budeme věnovat jemné hatha józe, dechovým technikám, očistě těla, relaxačním cvičením a krátkým procházkám po okolí s Renatou. Společně s Blankou vás čeká meditace, terapie duše, určení osobního energetického čísla a jeho archetypu, díky kterému se dozvíte plán své duše pro tento život. Obecně se zaměříte na smíření s minulostí a odpuštění, rušení karmických pout, čištění čaker apod. Také na čištění různých témat přes lásku, vztahy, zdraví, hojnost a peníze, ale také nalezení a pochopení cesty a smyslu. Dále vás Blanka provede meditací Světelné proudy, která je silnou transformační technikou pro rychlé zhmotňování a spojení se Zdrojem. Velkým tématem bude také zákon přitažlivosti, jak správně vizualizovat a pracovat s vnitřními poklady a vlastní schopností přitahovat to, co si srdce a duše přeje. Mimo jiné nás také čeká společná tvorba vision board tak, jak ji neznáte.

Termín: čtvrtek 19.3. (16.00) – 22.3. 2020

Místo: Chalupa Ondřejovka, Vlčice

Cena: 5 900 Kč

Prodej a rezervace: tel. 722 963 353 (Vaverková Daniela), rychlebskajoga@protonmail.com

Nebo v našem e-shopu:

  • Pobyt se uskuteční v případě minimálního počtu 12 obsazených míst.
  • Rezervace místa je závazná, ale přenosná.
  • Částku v případě neúčasti nevracíme.
  • Rezervaci je možné převést na jiné jméno.
Blanka Chakoshpour

Blanka Chakoshpour

Meditace, terapie

Blanka již deset let působí jako terapeut, v posledních letech také jako kouč. Vytváří meditace (občas i na míru, na Vaše přání). Vytvořila svůj vlastní způsob práce s lidmi – Terapii duše (hlubinná terapie na úrovni minulých životů).
A vy se už teď můžete těšit na to, co si pro vás společně s námi přichystá.

Renata Biliková

Renata Biliková

Jóga

Na cestě za sebepoznáním prostřednictvím jógy, předávající zkušenosti poutníka.